מעגל הנתינה של כפר רפאל

חברים בעלי צרכים מיוחדים, צוות מתנדבים צעיר, משפחות עם ילדים, תורמים, ידידים, והרבה אנשים טובים באמצע הדרך. לכל אחד יש מה לתת, וכולם לוקחים חלק במעגל הנתינה של כפר רפאל.

שנה בכפר רפאל

מה מספרים המתנדבים שמגיעים לשנה מיוחדת בכפר? כל שנה כ-30  צעירים וצעירות מכל הארץ ומאירופה באים לכפר רפאל לשנה של מפגש, חיי קהילה, נתינה ולימוד. 

סרטוני תזמורת

תזמורת חברים של כפר רפאל מתכנסת לשעה בשבוע של טבילה באלמנט המוזיקלי, להקשבה, שירה, נגינה ואילתור. במהלך השנים עבדנו על יצירות ושירים שונים, מקצתם צולמו והוקלטו:

נגינה עם תלמידי כיתה ז' וראש העיר

באך מיוחד

פירות קיץ מוזיקליים של התזמורת, ההרכב והמקהלה הקהילתית של כפר רפאל

ה"גלוריה" מתוך המיסה קריולה בביצוע שתי סולניות, מקהלה ותזמורת, "בתוך לבבי" – מנגינה גוג'רטית (הודית) עממית עם מלים בעברית בלווי הרכב החברים, ועיבוד לקטע מתוך הקנטטה 208 של באך בביצוע תזמורת החברים, יחד עם הילדים והצוות. קסילופונים, פעמונים, חלילית ומלודיקה, כינור, צ'לו, שני חלילים 6 לירות בורדון ופסנתר. תהליך עבודה של מעל שנה. האזנה ערבה!

סרטוני הצגות

הגיבן

הצגה בביצוע חברי קבוצת הדרמה של כפר רפאל בהנחיית ענבל פנקובסקי על-פי סיפור מאת גאורג דרייסיג.

המלך זקן קיכלי

הצגה בביצוע חברי קבוצת הדרמה של כפר רפאל בהנחיית ענבל פנקובסקי על-פי סיפור אגדות האחים גרים.

הנחת אבן הפינה לכפר רפאל

ביום ה-4.4.79 הונחה אבן הפינה לבניינים הראשונים. השתתפותם בטקס של ידידים רבים ונציגי רשויות שלטוניות, המחישה את רוחב ה"היקף" הנושא והתומך, שאנו חבים לו את קיומנו, כאז כן היום. אך סופת החול האיומה שהשתוללה כל זמן הטקס ובאה לאחר שני ימי חמסין, רמזה לנו על המאבק שיהיה עלינו לנהל בלי הרף במדבר, המאיים על החיים החיצוניים והפנימיים. הסרטון צולם במצלמת 8 מ"מ.